Etiket: Beyaz nem böcekleri ile mücadele

 
Küçük Beyaz Böcekler Nedir
+

Küçük Beyaz Böcekler Nedir

Küçük Beyaz Böcekler Nedir? nokta kadar küçük böcekler olarak lanse edilen toz böceği ve beyaz nem böcekleri ilaçlama ile kolay yok edilen bir böcek türü değildir. Özellikle yeni sıfır binalarda çokça görülen bu beyaz toza benzeyen böceklerin çok faza sorun oluşturduğu malumdur. Küçük Beyaz Böcekler Nedir? aslında hem insanlar tarafından hemde ilaçlama firmaları tarafından çok fazla tanınmayan bir haşeredir.

Bu bakımdan hem mücadelesi hemde oluşma sebepleri yeteri kadar bilinmediği için küçük beyaz böcekler ile mücadele oldukça zordur. Yazının Devamı

Böcek Türleri
+

Beyaz nem böcekleri nasıl oluşur

Beyaz nem böcekleri nasıl oluşur? bilmeden kalıcı ilaçlama çözümü bulmak asla söz konusu değildir. İlaçlama firmaları en fazla bu böceklerin neden olduğunu bilmediği için zorluk yaşar. Hangi özellikte ilaçlar kullanılacağını tam olarak bilmedikleri için normal böcek ilaçlarına bu böcekler kolayca direnç gösterir. Hava girecek kadar dar boşluklara girebildikleri için spreyli böcek ilaçlama ile nem böceği ve toz böceklerini ortadan kaldırmak söz konusu olamaz.

Beyaz nem böcekleri neden olur? Yazının Devamı