İlaçlama servisi

ilaçlama servisiHaşere mücadelesi profesyonellik isteyen bir hizmet olup İlaçlama servisi olarak böcek ilaçlama konusunda son derece deneyimli insanların yaşadıkları haşere sorunlarına en etkili haşere ilaçlarını kullanarak kesinlikle yanıltmadan ve en kalıcı ilaçlama yöntemlerini kullanarak haşere ilaçlama servisi veriyoruz. Bilindiği gibi mekanlarımız bizim en çok zaman harcadığımız yerler ve buraların hijyenik olması insan sağlığını doğrudan etkileyen yaşam bölgeleri olup konutların haşerelerden arındırılması insan sağlığını korumak açısından oldukça önemli bir rol oynar.

İstanbul böcek ilaçlama sevisi verdiğimiz Avrupa yakası ilaçlama ve Anadolu yakası ilaçlama hizmet bölgelerinde gerek site ilaçlaması ve gerek apartman yada ev ilaçlama uygulamalarında yüksek haşere öldürücü özellikte birinci sınıf haşere kimyasalları ve böcek türlerine özel ayarlanmış kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama seçeneklerini kullanıyor kemirgenler için ise fare istasyonu yöntemi ve farelerin sinir sistemini felç eden fareler öldükten sonra içten kurutup kokmasını engelleyen özellikte fare ilaçları ile sizlerin yaşam alanlarınızı verdiğimiz ilaçlama servisi ile zararlılardan arındırıyoruz.

Sağlık için ilaçlama servisinin önemi

Lağım kanallarında  yaşayan fare ve böcek türleri buralarda gerek zararlı kimyevi kalıntılar ve gerekse mikroplu bakteriler yönünden oldukça insan sağlığına zararlı bulaşmalara sebep olacağı için yaşam alanlarının böceklerden temizlenmesi insanların daha sağlıklı ve konutlarında huzurlu bir şekilde yaşam sürmeleri için çok önemlidir. Böcek ilaçlama servisi sadece belirli haşere çeşitleri için olmayıp tüm zararlı haşere çeşitleri için uygulanan bir yöntem olup insanların sağlığını zararlı ve zehirli böceklerden korumak için çeşitli yöntemler ile yapılmaktadır.

Evlerin en fazla şikayet sebebi olan böcekleri olarak bilinen hamam böceği, kalorifer böceği, ve pireler yaz dönemlerinde çok fazla sayıda üredikleri için yaşam alanlarını tehdit eden türler olup geceleri giderlerden ve borular ile kapı, pencere kenarlarında evlere giren hamam böcekleri oldukça pis özellikte olup mutlaka ilaçlama ile imha edilmeleri gerekmektedir. Hamam böcekleri ısırmaz ama oldukça riskli hastalık mikrobu taşır aynı şekilde pireler ise insanı ısırıp kaşınmasına ve cildinin kabarmasına sebep olup ciddi şekilde hastalık bulaştırma özelliğine sahiptir. Bu sebeple ilaçlama profesyonellik isteyen önemli bir hizmet şeklidir.İnsan sağlığı için ilaçlama servisinin önemi

Evlerde uygulanan haşere ilaçlama şekilleri

İş yerleri, apartman, ve dairelerde görülen yürüyen yada uçan böcek türleri için farklı içerikte haşere ilaçları kullanıldığı gibi ilaçlama şekilleri açık ve kapalı alanlar içinde farklı özelliktedir. Evlerin en fazla rahatsızlık veren böcekleri olan hamam böceği türleri için kokulu ve sisleme böcek ilaçlaması ile jel hamam böceği yemleme şekli en yaygın kullanılan yöntemdir. Jel haşere ilacı hamam böcekleri için özel üretilmiş bir ilaç olup tüm hamam böceği çeşitleri için uygulanır ve yumurta bıraktırmadan böcekleri aniden imha ettiği için yeni nesil haşere ilaçlama şekli olmasına karşın kullanımı ciddi oranda yaygınlaşmıştır.

Kokusuzdur ve kesinlikle temizlik gerekmez. Kokulu ilaçlama ani etkili öldürücü özelliği olan böceklerin tamamı için etkili olan bir yöntem olup evin kapatılması ve ilaçlama sonrası temizlik yapılmasını zorunlu kılar. Zor ölen böcekler için uygulanması zorunlu olan kokulu ilaçlama şekli tahta kurusu, akrep, pire, kene, çiyan, ağaç kurdu, kertenkele, toz böceği, nem böceği, hamam böcekleri ve tüm böcekler için kullanılır.

Kokusuz ilaçlamanın avantajları

Kokusuz yöntem özellikle evinde küçük bebeği olup evden çıkması mümkün olmayan insanlar için, evde yatalak hastası olan kişiler için ve hastane, fırın, otel, okul, gıda üretim tesisleri gibi hem kapatılması mümkün olmayan yerler hemde periyodik ilaçlama servisi alınması zorunlu olan işetmeler için oldukça ideal olup insanlar için her hangi bir kısıtlama getirmeden rahatlıkla yapılabilecek bir uygulama şeklidir. Kokusuz ilaçlar zor ölen haşere türleri için zayıf kaldığı için tavsiye edilmez ve belirli böcek çeşitleri için uygulanan bir yöntem olarak öne çıkar. kemirgen ve fare çeşitleri için kokusuz, kokulu, ve jel uygulamalar yapılmaz.

Fare ilaçlama servisi olarak ancak fare pastası, fare bloğu, ve fare zehirleri ile istasyon uygulaması kullanılarak fare ilaçlaması yapılır. İstanbul haşere ilaçlama şirketleri haşere mücadelesinde yoğun hizmet sunan ekipler olup yaşam alanlarında kullanılan böcek ilaçlama şekillerini ve haşere kimyasallarını çok iyi uygulama yeteneğine sahip özel eğitimli elemanlar çalıştırıp insanların haşere sorunlarını en etkili biçimde çözme yeteneğine sahip olmalıdır. Teknik ilaçlama servisi olarak her türlü uygulama şekli ve haşere kimyasalları konusunda uzman ekibimizle sizlerin tüm böcek sorunlarınıza kalıcı ve garantili ilaçlama çözümleri sunmaktayız.Evlerde uygulanan haşere ilaçlama şekilleri