İstanbul Anadolu Yakası İlaçlama

İstanbul Anadolu Yakası İlaçlama

İstanbul Anadolu Yakası ilaçlama hizmetlerimiz yaz, kış ara vermeksizin devam etmektedir. İlaçlama servisleri yoğun iş gücü ve giderek artış gösteren haşere sorunlarının önlenmesini sağlamak için birden fazla bölgede böcek ilaçlama yapar. İstanbul Böcek ilaçlama, Asya Yakası ya da Anadolu Yakası, İstanbul’un Asya Kıtası üzerinde kalan yerleşim alanlarını ifade etmek için kullanılan bir tabirdir. Anadolu yakası böcek ilaçlama bölgesi boğazın Asya tarafında kalan ilçelerde verilmekte tuzladan beykoza geniş bir bölgeyi kapsamaktadır. Anadolu yakasının Kuzey sahilinde Şile ve kuzeydoğusunda Beykoz, güney sahilinde ise Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Kadıköy ilçeleri yer almaktadır. Boğaz hattındaki ilçeler, Üsküdar ve Beykoz yerleşkesi olup, iç bölgede kalan yerler ise Sultanbeyli, Ümraniye ve yeni ilçe statüsüne kavuşmuş olan Sancaktepe, Ataşehir ve Çekmeköy’dür.

Avrupa yakası böcek ilaçlama bölgesine kıyasla daha fazla konut ve yerleşim alanı ağılıklı olan Anadolu yakası ilaçlama bölgesi yeşil alanlarının bol olması ile dikkat çeker. İstanbul nüfusunun 3 te biri Anadolu yakasında yaşamaktadır. Avrupa Yakasına göre, daha yeşil, iş yeri sayısı daha az ve yeni yapılan konutların daha fazla olması yanında İstanbul,un kabusu olan şehir trafiği Anadolu yakasında daha azdır. İstanbul Anadolu Yakası ilaçlama bölgesinin genelinde haşere ilaçlama yaptığımız hizmet alanları arasında, otel ilaçlama, fabrika ilaçlama, yurt ilaçlama, restoran ilaçlama, apartman ilaçlama, villa ilaçlama, ev ilaçlama, fırın ilaçlama, depo ilaçlama, market ilaçlama, mağaza ilaçlama, kreş ilaçlama, daire ve bahçe ilaçlaması gibi pek çok alanda zararlı böceklerin neden olduğu olumsuzlukları önlemek için ilaçlama hizmetleri veriyoruz.

Anadolu yakasında ilaçlamasını yaptığımız böcekler

Böcekler; insanlar için doğal ortamlarında bilinmeyen pek çok faydalar barındırırken yaşam alanlarına girdikleri zaman ciddi sağlık sorunlarına yol açarlar. Anadolu yakası böcek ilaçlama bölgesinde ilaçlama yaptığımız böcekler, Toz böceği, kertenkele, beyaz nem böceği, mite, kumru ve güvercin biti, hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, çiyan, bit, pire, kene, fare, akrep, örümcek, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespih böceği, tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, bakliyat böceği benzeri insanlar için sorun olan zararlı böceklerin yaşam alanlarından arındırılmasını sağlıyoruz. Apartman ve sitelerde yeşil alanların ilaçlanması bina ortak kullanım alanlarının dönemsel olarak böceklerden temizlenmesi evlerin haşerelerden korunmasında büyük öneme sahiptir. Bu nedenle istanbul anadolu yakası ilaçlama servisine önem veriyoruz.

Anadolu Yakası Haşere İlaçlama

Anadolu Yakası Haşere İlaçlama

Adalar böcek ilaçlama hizmetlerimiz: Burgazada, Büyükada, Heybeliada, Kınalıada, Sedef Adası, yerleşkesinde yürüyen ve uçan böcekler başta olmak üzere kemirgen, ilaçlama servisi sunuyoruz.

Beykoz haşere ilaçlama servislerimiz: Anadolu Hisarı, Anadolu Kavağı, Çubuklu, Kavacık, Kanlıca, Yeni mahalle, paşabahçe, Yalı mahallesi başta olmak üzere Beykoz ilçesi genelinde tüm böcek türleri için İlaçlama yapıyoruz.

Kadıköy ilaçlama Servislerimiz: Bostancı, Ataşehir, Atatürk, Cadde bostan, Caferağa, Çiftehavuzlar, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, İçerenköy, Kızıltoprak, Koşuyolu, Kozyatağı, Moda, Sahra-i Cedid, Suadiye semtleri genelinde tüm mahallelerde profesyonel böcek ilaçlama servisi vererek sizlerin haşere sorunlarınıza son veriyoruz.

Kartal haşere ilaçlama hizmetleri: Cevizli, Dragos, Esentepe, Karlıktepe, Orhantepe, Soğanlık, Topselvi, Uğur Mumcu, Yakacık, Yeni Mahalle, semtlerinde her tür haşere, kemirgen, ve böcek türleri için ilaçlama yapıyoruz.

Maltepe Böcek ilaçlama: Altıntepe, Altayçeşme, Aydınevler, Bağlarbaşı, Başıbüyük, Büyükbakkalköy, Cevizli, Esenkent, Ferhatpaşa, Feyzullah, Fındıklı, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Zümrütevler semtlerinde her tür haşere, kemirgen, şikayetlerinize yaşam alanlarınızı istila eden zararlıların yok edilmesi için kalıcı ilaçlama çözümleri sunuyor istanbul anadolu yakası ilaçlama servisi veriyoruz.

Pendik haşere İlaçlama çözümlerimiz: Bahçelievler, Batı, Çamçeşme, Çınardere, Doğu, Dolayoba, Dumlupınar, Esenyalı, Fatih, Fevzi Çakmak, Güllübağlar, Güzel Yalı, Harmandere, Kavakpınar, Kaynarca, Kurtköy, Orta Mahalle, Sülüntepe, Şeyhli, Yenişehir ve tüm mahallelerde insan sağlığına tehdit oluşturan böcek ve kemirgenlerin imhası için açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıyoruz.

Sultanbeyli Böcek ilaçlama servisi: Abdurrahmangazi, Ahmet Yesevi, Akşemsettin, Battalgazi, Fatih, Hamidiy, Mecidiye, Mehmet Akif, Mimar Sinan, Necip Fazıl, Orhangazi , Turgut Reis, Yavuz Selim, ve tüm mahallelerinde sağlığımızın düşmanı zararlı böceklere karşı apartmman ve sitelerde böcek ilaçlama hizmetleri vermekteyiz.

Tuzla haşere ilaçlama çözümleri: Aydınlı, Aydıntepe, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Postane, Şifa, Tepeören, Yayla semtlerinde her tür haşere, kemirgen, sorunlarınızın ortadan kaldırılması için böcek ilaçlama yapıyoruz.

Ümraniye Böcek ilaçlama servisi: Alemdağ, Dudullu, Atakent, Çakmak, Çekmeköy, Esenşehir, Hekimbaşı, Ihlamurkuyu, İnkilap, İstiklal, Mustafa Kemal, Namık Kemal, Kazım Karabekir, Sarıgazi, Soyak Yenişehir, Taşdelen, ve diğer tüm mahallelerde yaşam alanlarını tehdit eden her çeşit böcek sorunlarınıza kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemleri ile kalıcı ilaçlama çözümleri sunmaktayız.

Üsküdar haşere ilaçlama faaliyetleri: Acıbadem, Altunizade, Bağlarbaşı, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Cumhuriyet, Çamlıca, Çamlıktepe, Çengelköy, Emek, Emniyet, Esatpaşa, Ferah, Fetih, Güzeltepe, Havuzbaşı, İcadiye, İnkilap, Kandilli, Kısıklı, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçüksu, Libadiye, Örnektepe, Selimiye, Ünalan, ve diğer tüm mahallelerde Üsküdar ilaçlama firması olarak ilaçlama çözümleri sunmaktayız.

İstanbul Anadolu Yakası ilaçlama servislerimiz sizlerin hayatınızı olumsuz etkileyen tüm zararlıların imhası için açık ve kapalı alanlarda böcek ilaçlama servisi vermektedir. Teknik ilaçlama şirketi daima en iyi hizmeti ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile birlikte yapmaktadır. Tüm şikayetlerinizde 0 541 552 15 15 numaralı telefondan tüm İstanbul genelinde bize ulaşabilirsiniz.

Yoruma kapalı