Jel ilaçlama nedir

jel ilaçlama tabancasıJel ilaçlama nedir ? hangi böceklere karşı etkili olur? pek çok insan bu konuda çok az bilgiye sahiptir. İlaçlama değişik böcek ilaçları kullanılarak yapılan bir hizmet olduğu için kokulu ve kokusuz ilaçlar ile yapılmaktadır. Jel ilaçlama yöntemi hamam böcekleri ve türleri üzerinde oldukça etkili bir yeni nesil hamam böceği yemi olarak dikkat çekmektedir. Jel ilaçlama tabancası kullanılarak yapıldığı gibi elle böceklerin saklandıkları ve dolaştıkları bölgelere belirli aralıklar halinde noktacıklar şeklinde mercimek tanesi kadar hamam böceği jeli kullanılarak yapılmaktadır. Jel ilaçlama nedir? diyenlerin bilmesi gereken sıvı böcek ilaçları ile hiç bir benzerlik göstermeyen bir böcek yemi olup evde bebeği olan yada yatalak hastası olanlar için çok rahat bir şekilde mekanlarını ilaçlatıp evdeki hamam böceklerinden kurtulma şeklidir.

Hamam böceği jeli kullananlar özel böcek çekici etkisi sayesinde ev ve iş yerlerinde ortaya çıkan hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma böceği, gümüş böceği, karınca ve kakalaklar için oldukça etkili bir ilaçlama türüdür. Jel ilaçlamanın yapılışı hem daha zahmetsiz, hemde insan sağlığı açısından oldukça güvenli bir böcek ilaçlama uygulamasıdır. Jel böcek ilacı fiyatı diğer haşere ilaçlarının fiyatları ile kıyaslandığı zaman gerek temizlik yapılmaması, gerek evin kapatılmaması ve gerek boşa zaman kaybı yaşanmaması açısından oldukça ekonomik bir uygulama olarak dikkat çekmektedir. Jel ilaçlama yöntemi kalıcı özellikli bir uygulama olup hamam böceklerini yuvalarında imha ederek zincirleme bir etki ile gözden uzak saklandıkları alanlarda jel böcek ilacının ani etkisi ile aniden ölerek imha olmaktadır. Jel ilaçlama fiyatları hem ekonomik hemde insanların daha sağlıklı böceklerden korunmasına aracılık eder.jel böcek ilacı

Jel hamam böceği ilacının özellikleri

Jel hamam böceği ilacı kullananlar bu yöntemin yavaş ama etkili bir biçimde hamam böceklerini ortadan kaldırıldığını bilirler. Jel böcek ilacının özelliği hamam böceklerini ani bir biçimde düşürüp sinir sistemini felç ederek öldürdüğü için yumurta bıraktırmadan imha özelliğine sahiptir. Jel ilaçlama nedir? diye arama yapanlar bu ilacın tam olarak etkisini ancak evlerinde jel ilaçlama yaptırdıktan sonra kavramaktadır. Jel ilaçlama yöntemi uygulandıktan sonra uzun zaman böcek öldürücü etkisini devam ettirir. Kahverengi ve beyaz jel kıvamda olan böcek yemleri böcekleri yuvasında toplu bir şekilde imha ettiği için hem daha etkili hemde etrafta sıvı kimyasal maddeler olmadan evdeki böceklerin yok edilmesini sağlamaktadır. Jel hamam böceği ilacı daire, apartman, iş yeri, hastane, otel, restoran, ve gıda üretim tesislerinde insan sağlığını tehdit eden zararlı hamam böceklerinin yok edilmesi için rahatlıkla kullanılmaktadır.

Jel ilaçlama tabancası kullanılarak uygulanması daha pratik olduğu için elin ulaşmadığı kısımlara daha rahat jel böcek yemi uygulanabilir. Diğer haşere ilaçlarına oranla daha yeni nesil bir böcek ilacı olduğu için tam olarak insanlar bu böcek ilacı hakkında bilgi sahibi değildir. Bizi arayıp hamam böceği sorunu yaşayanlara mekanınızda jel ilaçlama yaptırmak daha sağlıklı dediğimiz zaman jel ilaçlama nedir? kokusu var mı, bırakılan ilaçlar böcekleri kaç ay öldürmeye devam eder iyi anlaşılmalıdır. Kokusuz bir böcek yemi olan jel hamam böceği ilacı içeriğindeki özel çekici madde sayesinde hamam böcekleri uygulanan bu yemi daha çekici bulmakta ve yedikleri zaman kısa zaman içinde imha olmaktadır. Böcek yumurtalarına etki etmeyen ilaçlar kısa zaman içinde etkisini kaybettiği için yavru böcekler daha hızlı çoğalır. Bu bakımdan jel böcek ilaçlama uzun süre kalıcı etkisi ile bir adım önde olan oldukça sağlıklı ve kalıcı etkiye sahip bir böcek yemidir.

Yoruma kapalı